CapCut

Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 333M
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

CapCut indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android ve iOS işletim sisteminde desteklenen CapCut uygulaması Windows işletim sisteminde de destekleniyor. Video düzenlemelerinin vazgeçilmez uygulamalarından birisi olan CapCut Windows indir seçenekleriyle bilgisayarınıza geliyor. Yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz, videolarınıza farklı efektler ekleyerek düzenlemeler yapabileceğiniz CapCut üstelik tamamen ücretsiz. Ücretli uygulamalarda yer alna özelliklere sahip olan ve ücretsiz olarak bunları kullanıma sunan CapCut, sosyal medya odaklı bir uygulama. Böylece otomatik olarak şablonları oluşturarak sosyal medya ağlarıyla tamamen uyumlu videolar oluşturabilirsiniz.

“Herkesin kolay ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabileceği bir video düzenleyici” olarak tanıtılan CapCut, çok sayıda özelliği ile video düzenlemeyi üstelik eğlenceli hale getiriyor. Kolay kullanımı, telif hakkı olmayan ücretsiz sürümü ile kategorinin önde gelen uygulamalarından birisi olan CapCut için CapCut indir bağlantılarını takip edebilir ve bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

Uygulamada arka plana müzikler eklemek, videolar üzerine çıkartmalar yapıştırmak, özel geçişler eklemek, efektler ve filtreler uygulamak oldukça kolay. Her biri ayrı panelden yönetilen özelliklerde ön izlemelerin yapılabilmesi, videolarda farklı tasarımlara yer vermeyi de kolaylaştırıyor. Basit ara yüzü sayesinde kısa süre içerisinde tüm kullanıcıların kullanabileceği CapCut’ta metinden konuşma özelliği de bulunuyor. Farklı dillerin desteklendiği bu konuşma özelliğinde üstelik seslere sese efektleri eklemek de mümkün. İsteyen kullanıcılar için 93 farklı dilde otomatik altyazı oluşturabilen CapCut, bu sayede verimliliği de arttırıyor. Diğer programlarla uzun süren çalışmalar sonucunda elde edebileceğiniz bu çözümler, CapCut’ta otomatik ve ücretsiz olarak sunuluyor. TikTok ile uyumlu olan uygulamada üstelik özel TikTok efektleri ve müziklerini de kullanabilirsiniz.

Sosyal medya fenomenleri, dijital içerik oluşturucular, video düzenleyiciler ve tasarımcılar için işleri çok daha kolay hale getiren CapCut Windows uygulamasını hemen siz de deneyebilirsiniz. Web'de, masaüstünde veya dizüstü bilgisayarda ve mobil cihazlarda kullanılabilecek olan CapCut artık işletim sistemi sınırlarını da ortadan kaldırdı.

CapCut indir